|
Sat
(
07/07/2001
) |
|
Natural Order
presents 'Alliance'
|
Secret
|
Main Room
|
Stelvio, Pedrito, Illusiv, Dreadnaut, Wozza, Simo, Nix, Drugmonk & Heirophant, Nuron , Tom Fu, Nick,
|
Room 2
|
Cameron Kotch & Voodoo Surgeon, Daniel, Genkar, Spiro, DJRoo, Mike Monster, Jellyfish, Chris Iroquois, Dreadnaut, Random, The Mechanic, Caliban, and others
|
live
|
Electric Melon
|
|
|
|
m o r n
|
Milk
|
Imperial Gardens
|
Main Room
|
Anthony Dean (tsunami)
Paul Doran (resident)
Ian Betts (sleepless)
D'Marr Ford (resident)
|
|
|
|
a - n o o n
|
Logic
|
George IV
|
Main Room
|
Kev Gorman
Dri Weave
Craig Jon
Skol
Tony Kinetec
|
|
|
|
n i g h t
|
Defcon 1
|
Club 414
|
Main Room
|
D.A.V.E The Drummer, Geezer [live] (RAW), Nick Rampant, Rob Stow, DJ VK, DJ Amadeus, Yan Mac
|
|
|
Frantic
|
Camden Palace
|
Main Room
|
Andy farley, Nick Sentience & Phil Reynolds, Ed Real, Karim, Spencer Freeland, Matt Clarke & Skol, Justin Bourne
|
Room 2
|
James Lawson, Jamie Duncan, Ali Wilson, Karri K, Tom Neville
|
|
|
Freedom
|
Bagleys Studio
|
Studio 1
|
t.b.c.
|
Studio 2
|
Norris da Boss, Colin Aubrey
|
Studio 3 (Substance)
|
Lisa Pin-Up, The trixta
|
Subway
|
Dean Lambert
|
|
|
OCB
|
The Fortress
|
Main Room
|
King Cyril, Nick No Name, Rob, Speedmaster
|
Room 2
|
Limbic, Peelee, Derek C, Paul T
|
|
|
Plan B
|
The Clinic
|
Main Room
|
Juan Solo, Makersmark, DJ Monsta (Simplicity)
|
Room 2
|
Dubers and Girl
|
|
|
Quake
|
The Fridge
|
Main Room
|
Phil Reynolds, Matt Clarke,
Brycey D, Spencer Freeland,
Prozak, K90 [live], Rosco
|
|
|
Return to the Source
|
Brixton Academy
|
Trance Terminal
|
Tsuyoshi Suzuki (Tokyo) , Nick Sentience (Nukleuz), Baraka (Phantasm), Phil Ross , Lab 4 (One Inch), Man Made Man (Flying Rhino), Shakta (Dragonfly)
|
Catch 23 Hard House Hanger
|
Lisa Pin-Up, Si-Fevah (Fevah/Fahranhite), Glenn Miller (Ripsnorter/Spitfire), Orange Peel (Tsunami), Jess Jones (Catch 23)
|
Global Beat Box
|
Lol Hammond (Drum Club, Funkt), Massimo Damass (Recliner), Sara Bolshi (Dmi. Recliner), Kosmik Neil (Trigger), Lisa Weapon (Sonic Mook, Manumission), Lexi Love (Second Skin)
|
Old Skool Goa
|
John Phantasm, Chrisbo (Rtts Resident), Dj Smith (Subliminal. Notts), Gacid (Toxic Love Lab), Ed Tangent (Sunrise, Manchester), Jimmy Tango (Trancemission. Leicester)
|
|
|
Subterrain
|
The End
|
Main Room
|
Mr C, Evil Eddie Richards, Sander Kleinenberg, Dave Mothersole
|
Room 2
|
Layo & Bushwacka
|
Room 3
|
Inland Knights, Digs & Whoosh, Kier & Tom ,Big Hair [live],
|
Room 4
|
Bill Shakes
|
|
|
|
|
|
|